top of page

Mallorca T2F (TRIcamp) Deň 0-1

Updated: Apr 8, 2019

25.3 - 26.3.2019


Tak a je to tu. Prvý triatlonový kemp tímu Tri 2 Fly odštartoval! Vo Viedni sa v pondelkové ráno stretla prvá časť odhodlaných športových mohykánov. Vždy pozitívne mysliaci - Norbi, tatko - Igor, manažerko - Paťo, najsamlepšejši (vo všetkom) - Šimon, maskot - Herbo a zjazdár Kubo alias dymiaca brzda. Partia mierne športom nakazených ľudí, ktorých spoločným cieľom najbližších týždňov je len jedno - Poraziť vo všetkom toho druhého. - (poznatok č.1.: prehodnotiť v tíme výrazy ako "easy ride", "výklus", "vyplávať ľahké 100ky"...atď)

- Pripravení na 2 týždne plné driny, potu a najmä takýchto úsmevov.


Rýchly report:


DEŇ 0

- prílet do Palma de Mallorca, presun do letoviska Alcúdia a ubytovanie v hoteli VIVA EDEN LAGO, nasleduje ultrarýchle vybalenie (na štýl depa) a presun na bazén do sesterského komplexu - VIVA BLUE SPA

- podvečerné plávanie pod (zatiaľ) virtuálnou taktovkou trenďa Pala Jelenáka - pocity a nálada výborná, telá nabudené, 3k a viac vo vražednom tempe odplávané

- príchod na poplaveckú výdatnú večeru, príprava žalúdkov na "all you can eat" stravovanie pre obdobie nasledujúcich 2och týždňov.

- izbičky, chichútanie, tulkanie... aktivity hodné mužskej/testosterónovej spoločnosti


DEŇ 1

- Ranné objemové plávanie a delenie dráh s pochudšími (asi nemaju all you can eat) chalanmi ako Vincom Luisom a Majom Molom. Príjemné zistenie, že aj tieto postavičky z iného sveta sú len z kosti a kože a trochu mäsa. Darmo, šikovní chlapci - sme, keďže nám neušli, ani takmer nestihnutelné raňajky.

- poraňajkový šlofík

- hor sa na párhodinové kopcovito/veterné "vykrútenie" a oboznámenie sa s lokálnou hornatou prírodou. Úžasné cesty, zjazdy, tolerantní vodiči, davy cyklistov a občasné veterné hurikány. Takto si Mallorku pamätáme z minuloročného sústredenia a našťastie sa vôbec nezmenila.

- ako bohovia a tvorcovia tréningového plánu najbližších 2och týždňov nastavili , na záver dňa nás mal čakať "ľahký výklus" ktorého slovný výraz, ako je už vyššie spomenuté, bude musieť výkonný výbor Tri 2 Fly prehodnotiť.


- koniec koncov, úvodný "warm-up day" sumarizuje výsledné číslo, ktoré sme ako neukojení slovanskí junáci na radosť domácich kuchárov, vzorne doplnili v "all you can eat" celovečernom programe.- nasledujú izbičky, chichútanie, tulkanie... aktivity hodné mužskej/testosterónovej spoločnosti- See Ya 8:00 na bazéne, pozdravujeme na Slovensko a tešíme sa na zvyšok partie TRI2FLY!


PS: pre viac info, videá a LIVE vstupy sleduj náš instagram: "tri.2.fly"

0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page